Faces - salon urody.

Dziękujemy CablePower za miłe słowa na temat naszego projektu salonu kosmetycznego. Już niedługo lampy CablePower można będzie podziwiać na żywo w Faces - Wilanów.

Cable Power

By seryjny projektant

22.05.2017

12 Favorite Articles 2015

Rok 2015 był dla nas bardzo pracowity, dlatego jest nam bardzo miło, że nasza praca została dostrzeżona również przez zagranicznych znawców tematu. Forum Ronen Bekerman to forum zajmujące się wizualizacjami architektonicznymi. W zeszłym roku zostaliśmy poproszeni o napisanie artykułu z rodzaju "making of" na temat naszych wizualizacji. I bardzo miło jest nam przekazać, że nasz artykuł został uznany jednym z 12 najfajniejszych w roku 2015. Dziękujemy!

Ronen Bekerman By Seryjny Projektant,

30.01.2016

Top 20 Blender Renders 2015

Długo i żmudnie pracujemy nad tym, aby dobrze prezentować nasze produkty. Dlatego niezmiernie nam miło, że wizualizacje lampy Octalamp, zostały uznane za jedne z 20 najlepszych wizualizacji wykonanych w programie Blender w 2015 roku. Dziękujemy!

Blender Guru By Seryjny Projektant,

06.01.2016

Job2 Making-of Scenografia

Mamy ogromną przyjemność współpracować z reżyserem Konradem Niewolskim i tworzyć scenografię do jego najnowszej komedii "Job 2". Powyższy film przedstawia making-of scenografii do prologu- pierwszej sceny z filmu, jak również do trailera, który do obejrzenia już wkrótce.